Київ, вул. Льва Толстого, 6, 4 - й поверх, офіс 401

Новини

pdf
15 Квітня 2020

Teambuilding на відстані

 

  Події в світі останні кілька тижнів нагадують нам кадри з постапокаліптичного фільму. Не віриться, що в 21 столітті людство зіштовхнулося з такою реальністю. В умовах карантину багато компаній намагаються адаптувати свій бізнес до абсолютно нового режиму, і в цьому процесі перебудови важливу роль відіграє команда HR. Адже зараз, як ніколи, важливо не допустити паніку, не втратити результативність, а продовжувати підтримувати один одного і взаємодіяти.


   У цій статті ми надамо Вам найпопулярніші і ефективні варіанти сценаріїв для teambuilding.


   Ніхто не може заперечувати всю користь спорту для нашого організму. Так як робота вдома призводить до зниження фізичної активності, загальні фітнес відеоконференції допоможуть зміцнити не тільки тіло, а й дух команди. Це можуть бути ранкові зарядки, змагання, медитації, фітнес виклики і т.д.


   Одним із затребуваних трендів 21 століття є саморозвиток. В умовах самоізоляції це хороша можливість для колективу освоювати дистанційні тренінги. Онлайн-курси підвищать кваліфікацію співробітників, дадуть їм нові знання і навички, які можна відразу застосовувати на практиці. Також в процес навчання можна додавати обговорення, змагальні елементи і винагороди для кращих «студентів».


   Під час постійного перебування вдома люди більше часу стали приділяти приготуванню їжі. Тому, чому б не скористатися моментом і не поєднати приємне з корисним? Наприклад, поділитися особистими рецептами в форматі online майстер-класу з кулінарії. А результатом командної роботи може стати корпоративна кулінарна книга.


  Годину втісі, а праці час. Наш карантин обмежується не тільки роботою. Позитивні емоції і розваги просто необхідні, щоб відволіктися, зняти напругу в домашніх умовах і стрес. Для співробітників можна створити ряд креативних і цікавих завдань, квестів: прочитати книгу, виростити в горщику цибулю, заспівати пісню, прочитати улюблений вірш, досліджувати власне житло на пошук підказок, створити натюрморти для фотографій. Такі активності допомагають відкривати щось нове в собі і своїх колег.


   Як і будь-яка криза, пандемія колись закінчиться, і потрібно буде активно повертатися в свій продуктивний і активний робочий ритм. Такі техніки в згуртуванні колективу дають можливість розкрити свій потенціал, не боятися експериментувати і дотримуються всі правила самоізоляції.

 

   Перевірено командою ABEA Relocation ☺