Київ, вул. Льва Толстого, 6, 4 - й поверх, офіс 401
09 Серпня 2019

Що потрібно знати перед приїздом в Київ

Ви дізналися, що вам потрібно переїхати до Києва? Чи не можете спати і їсти? Постійно думаєте про те, як там вижити? Не лякайтесь! Київ - дуже гарне місто з приємними людьми. Вам сподобається жити тут.
Ми підготували деяку корисну інформацію для вас, щоб бути в курсі, перш ніж ви приїдете.


Погода

Погода в Україні приголомшлива! У кожного сезону є свої особливості.
Літо не дуже спекотне, приблизна температура 20-25 градусів.
Зима не дуже холодна, максимум 15 градусів нижче нуля.
Весна приголомшлива, так як все цвіте.
Осінь дуже приємна, так як всі дерева червоні, зелені, коричневі і жовті. Всі тротуари повні різнокольорових листя.
Звичайно, іноді погода вередує: невпинний снігопад протягом 3 днів або постійний дощ. Але ви не повинні турбуватися через це, тому що зараз саме час спробувати покататися на сноуборді або каное.


Таксі

На жаль, ви не можете зловити таксі на тротуарі. Звичайно, ви можете спробувати, але якщо ви поспішаєте, моя порада - викликати таксі. Існує багато додатків для замовлення автомобіля. Найбільш популярними є UBER, Uklon, Taxify. Якщо ви хочете, щоб вас забрали з аеропорту, ви можете замовити поїздку заздалегідь.

Мова

В Україні не всі говорять англійською. Ви можете зіткнутися з деякими труднощами:

• В невеликих супермаркетах не буде перекладу цін на англійяску мову. Проте, все ж є кілька супермаркетів з перекладами, таких як Le Silpo або Good Wine.
• Замовлення по телефону (їжа, таксі, бронювання столика, квитки). Не турбуйтеся, якщо ви перевірите їх веб-сайт, в більшості випадків знайдеться кілька англомовних менеджерів, які вам допоможуть.
• На вулиці, питаючи, як пройти куди-небудь. Якщо перша людина, якого ви зустрінете, не міг допомогти, наступний обов'язково буде говорити по-англійськи.

У Києві більшість людей говорять англійською і завжди готові допомогти.


Рахунок в банку

Для того, щоб відкрити банківський рахунок в Україні, спочатку потрібно буде підготувати деякі документи:
Перший і головний - це підтверджує документ, де ви будете проживати. Це може бути договір оренди або документ від готелю (але ви повинні заздалегідь дізнатися, чи зможе готель надати вам цей документ, оскільки не всі готелі беруть на себе цю відповідальність). Якщо у вас вже є вид на проживання, ви можете надати його замість договору оренди або підтверджуючого документа від готелю.
Другим документом буде ваш паспорт.
Вони зроблять копії і відкриють для вас рахунок.

Якщо ви хочете отримувати зарплату на свою картку, ви повинні надати трудову угоду і дозвіл на роботу. У більшості випадків, про це піклується роботодавець. Тим не менш, ви повинні бути інформовані про процес.

Звичайно, у всіх банків є свої пропозиції і ви можете вибрати будь-який пакет, який буде зручний для вас. Вам просто потрібно прийти в банк, покликати англомовного співробітника, і він відповість на всі виниклі питання і допоможе вибрати пакет.


Зняття готівки

Якщо ви хочете зняти готівку, ви можете зробити це в будь-якому банкоматі. Майте на увазі, що банки встановлюють ліміт суми для зняття. Якщо ви хочете отримати суму, що перевищує ваш ліміт, вам слід заздалегідь подзвонити в свій банк, замовити бажану суму і призначити час для зняття коштів.
 
Підводячи підсумок, хочу сказати, що Київ - дуже барвистий місто. Будь-яка складність, яку ви зустрінете, можна вирішити. Всі відкриті, щоб допомогти і дати вам пораду. Просто не лякайтеся, але будь в курсі.