Київ, вул. Льва Толстого, 6, 4 - й поверх, офіс 401

Новини

pdf
29 Травня 2020

Destination Service Provider of the Year

    Дух змагання та бажання стати кращим в справі, яку робиш та любиш – ось що рухає наш бізнес. Бажання виконати завдання на найвищому рівні, перевищити сподівання клієнта, знайти підхід до найвибагливіших та найвимогливіших, оформити документи без зайвої метушні та подати їх на срібній тарілочці – наш спосіб ведення справ.
   З гордістю можемо сказати: АБЕА – найбільша релокейшн компанія в Україні, що працює за найвищими європейськими стандартами. Компанія, що була заснована 15 років тому для вирішення проблем іноземців, які знаходяться на території України. Компанія, що стала надійним партнером, першим другом та порадником для тих, хто потрапив у незнайоме середовище.
    Мати хорошу репутацію серед існуючих клієнтів, працювати добросовісно та бути надійними впродовж усіх цих років – те, що змушує наших клієнтів залишатися з нами. 
  І в цьому році ми вирішили, що пора «компанії-підлітку» здобувати «дорослі» нагороди – і нашою ціллю став титул «Destinstion Service Provider of the Year» у змаганні Relocate Award 2020 від Relocate Magazine. 
    Кожен у нашій команді прагнув здобути омріяну нагороду та працював для цього. Нашу роботу оцінили і ABEA Relocation увійшла у скорочений перелік номінованих компаній. Також хочемо зазначити, що ми були першою компанією з України, що брала участь у змаганні і отримали досить високий результат. Визнання такого рівня – це як номінація на Оскар, але у світі релокейшн. І ми цьому, дійсно, дуже раді. 
  Одним із етапів представлення компанії було коротке 2-хвилинне відео, яким ми сьогодні готові поділитися.