Київ, вул. Льва Толстого, 6, 4 - й поверх, офіс 401

Новини

pdf
11 Лютого 2020

Як виїхати з території України, щоб Прикордонна Служба проводжала Вас з посмішкою

 Трудовий контракт в Україні добігає кінця, і незабаром Вам необхідно буде виїжджати з території нашої привітної країни. Складаючи список справ перед від'їздом, важливо не забути про Посвідку на тимчасове проживання (ПТП).

 

"Що потрібно зробити? Куди звертатися для заплутаного, на перший погляд, процесу? Скільки часу залишається для збору документів? »...І безліч інших питань можуть виникнути у іноземного громадянина.

 

Для безпроблемного виїзду з України слід пройти наступні етапи: 

 

 Оформити зняття з реєстрації місця проживання;

 

Повідомити Міграційну Служби про рішення покинути територію України і повернути Посвідку на тимчасове проживання;

 

Підготувати пакет документів для проходження фінального прикордонного контролю, як для особи, що тимчасово проживала на території України іноземця.

 

   Для виконання першого пункту необхідно буде звернутися до держ. реєстратора зі спеціальною заявою-проханням про необхідність виписатися з квартири / будинку на території України.

     Оскільки, без відмітки про реєстрацію можна перебувати протягом місяця, цю процедуру можна запланувати заздалегідь.

    Після того, як реєстрація буде анульована, ми б рекомендували попередити про це власника квартири, що була надана Вам в оренду, він буде радий!

    Далі, слід повернути свою ПТП до Міграційної Служби. Зі свого боку, МС зобов'язана прийняти рішення про ануляцію ПТП. Даний процес може зайняти від 2 тижнів до 1 місяця.

     Після вищезазначених маніпуляцій у Вас є тиждень щоб спокійно закрити справи і виїхати з території України.

   У день вильоту, для проходження прикордонного контролю візьміть з собою всі документи, які допоможуть прикордоннику переконатися в тому, що Ви залишаєте Україну згідно з усіма встановленими нормами міграційного законодавства України.

      Наша команда професіоналів ABEA Relocation допоможе скасувати ПТП і зібрати всі необхідні документ з відмітками, печатками і штампами. З нами прикордонний контроль пройде максимально швидко і легко, у Прикордонної Служби не виникне складних питань, і вони буде проводжати Вас з посмішкою та «без краплі підозри».

 

Діана Дерій
Провідний юрист ABEA Relocation