Київ, вул. Льва Толстого, 6, 4 - й поверх, офіс 401

Новини

pdf
07 Серпня 2020

Працевлаштування іноземців - хто може найняти до себе іноземного працівника

Всі ми знаємо, що іноземці можуть працювати в Україні. Більш того, останні кілька років спостерігається приємне пожвавлення на ринку праці серед іноземців. Такий співробітник дуже цінний, адже він може принести в роботу Вашого "дітища" безліч корисних лайфхаків, інновацій, дати вагомий поштовх для бізнес-зростання.


Хто ж, все таки, може працевлаштувати іноземного працівника, і що являється обов'язковим для втілення цього авантюрного задуму?
Ви – компанія, яка динамічно розвивається - товариство з обмеженою або додатковою відповідальністю, , можливо навчальний закладу, акціонерне товариство або медичний заклад. Саме юридичні особи з наведеного списку, мають прекрасну можливість та тривалу практику прийому на роботу працівника-іноземця.


 Що ж робити підприємцю, наприклад, молодому дизайнеру, який знаходиться на початку своєї підприємницької діяльності. Паралельно, припустимо, в Німеччині живе талановита швачка, яку дизайнер дуже хоче зробити частиною своєї команди, долучити до творчого процесу, але і вести свою роботу хотітися б в рамках закону.
Законодавство України передбачає таку можливість для ФОП; якщо це ФОП другої групи з можливістю наймати, то й іноземець може стати співробітником.


Крім цього, українським законодавством передбачено, що іноземець може зайняти будь-яку посаду - від механіка до директора, але назва посади повинна відповідати Класифікатору професій України.
Кожен окремий процес працевлаштування іноземця по-своєму особливий, але об'єднує їх один важливий, ми б, навіть, сказали головний, етап - оформлення дозволу на застосування праці.


Компанія АВЕА з нетерпіння чекає на Ваш запит. Наша команда готова допомогти розібратися в такій нелегкій справі.

 

З повагою,
провідний юрист
Діана Дерій