Київ, вул. Льва Толстого, 6, 4 - й поверх, офіс 401

Новини

pdf
25 Червня 2020

Команда AБEA отримала сертифікати EuRA MIM +

Ми відчайдушно впевнені, що успіх - це не на один день. Успіх це не просто ціль, це щоденна важка праця та її результат. Це досягти, втримати та постійно підвищувати «планку». 
Дана «планка» для компанії АБЕА –це імміграційні послуги, де експат впевнений у законності та безпеці свого перебування в Україні. А єдина складність яку він має – це якого кольору піджак одягнути в день початку своєї роботи в новій країні.
Також це послуги з переїзду, коли увійшовши в запропоновану квартиру чи будинок іноземний працівник почуває себе «як в рідних стінах»: адже усі його побажання були враховані , а родина має можливість займатися улюбленим справами, але уже в Україні.
Заради досягнення звання «найкращих», чи «найбільших», чи «найвідповідальніших», чи будь якого «най» кожен із нас працює на загальний результат: робота понаднормово, постійно бути на зв’язку та не припиняти навчатися. Саме для вдосконалення професійних навичок та навчання команда АБЕА використала карантин. Він став не лише шансом попрацювати вдома, а і можливістю отримати нові знання та підвищити рівень професіоналізму. Хтось шукає виправдання, а ми завжди бачимо нові можливості.
Час був використаний з максимальною користю –усі тренінги Eura пройдено, відзнаки отримано. Managing International Mobility PLUS– сертифікат по завершенню програми, що відповідає якості надання послуг – європейські стандарти, зважений підхід, вміння знаходити компромісні та нестандартні рішення, бути обличчям своєї компанії, створювати позитивний імідж та відповідати за репутацію. 
Можемо справедливо називати себе командою фахівців високого рівня професійної підготовки. Наші дівчата окрім дипломів про вищу освіту у галузі міжнародних зв’язків, права, філології, мають масу сертифікатів та відзнак у сфері релокейшн, міжнародних переїздів та послуг з цим пов’язаних. Горді працювати в команді знавців своєї справи.