Київ, вул. Льва Толстого, 6, 4 - й поверх, офіс 401

Новини

pdf
09 Грудня 2020

ABEA Relocation отримала перший в Україні Знак Якості в сфері переїзду та міграційних питань

Щасливі поділитися новиною про те, що в цьому році ефективність і рівень надання послуг компанії АБЕА були відзначені EuRA Global Quality Seal і підтверджений Bureau Veritas. Ми перша в Україні релокейшн компанія, яка отримала знак якості. Тепер може з гордістю не тільки на словах, а й на папері підтвердити своїм клієнтам - Ви в надійних руках!

 

Свого часу EuRA розробили першу в світі програму акредитації провайдерів послуг з корпоративного переїзду (HR Global Mobility). Тільки кращі з кращих можуть отримати EuRA Global Quality Seal - глобальний знак якості, заснований на моделі ISO 9001, який визначає процеси і ключові показники ефективності і відображає найвищі стандарти в сфері послуг по переїзду та імміграції.


Ми вже 11 років є членами European Relocation Association (EuRA) - найбільшої організації в сфері переселення і імміграції для іноземців по всьому світу. EuRA не тільки дає нам можливість працювати з партнерами по всьому світу, а й ретельно стежить за якістю наданих нами послуг. Протягом багатьох років члени EuRA працювали над створенням програми акредитації, яка б максимально могла відобразити всі аспекти нашої сфери діяльності і над встановленням критеріїв у наданні послуг, які лягли в методологію. Компанії, які отримали EuRA Global Quality Seal, за роки її існування, стали визнаними лідерами в галузі.


Що найперше спадає на думку, коли чуєте АБЕА? У когось це перший спогад про квартиру, яку ми допомогли знайти, у когось про дозвіл на працевлаштування, який допомогли отримати. Може хтось згадає зустріч в аеропорту. А може, закриття договору оренди, ануляцію всіх документів і прощання.


Ми, звичайно, хотіли б, щоб Ви згадали ту щиру турботу, з якою ми надаємо будь-який з сервісів. Корпоративний клієнт, або приватний, п'ятсот запитів або один - ми завжди намагаємося надати найкращий сервіс.
Прикладаємо максимум зусиль, щоб продумати наперед будь-яку з послуг,  заздалегідь збираємо всю необхідну інформацію, подати інформацію вичерпно , щоб сформувати вірні очікування . Економно розрахувати бюджет і поменше відволікати, і залучати клієнта. Ми розкажемо і покажемо, наша робота дуже прозора, а процеси відкриті. Якщо Ви нам довірилися - дозвольте про Вас подбати.


Чи змінить щось факт отримання нами EuRA Global Quality Seal? Ми і надалі будемо допомагати та підтримувати, шукати і консультувати, навчати і знаходити виходи з усіх непередбачуваних ситуацій. Ми точно не зупинимося і будемо далі поліпшувати свій сервіс.

Вперед і вгору!


Дякуємо кожному, що Ви з нами.


Ваша команда АБЕА